EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

7 - 9 kwietnia 2017

Zarejestruj się on-line i ustrzel ulgowy bilet wstępu na targi!

W tym samym terminie odbędą się:

EXPOHunting - Międzynarodowe Targi Łowieckie


Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"EXPOShooting - Targi z targetem na sukces!

 

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. To kolejne targi z pasją realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. Najbliższa EXPOShooting odbędą się wraz z 8. edycją Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting [link]. Tym samym tematyka ekspozycji zostanie poszerzona o ofertę dla osób zainteresowanych kulturą łowiecką i wyprawami w teren. 

   
Podczas poprzedniej edycji ExpoShooting i ExpoEXTREME ekspozycja zajęła przestrzeń niemal całej hali naszego ośrodka, gdzie swoją ofertę zaprezentowało 79 Wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających - dystrybutorów i klientów indywidualnych.  Na sukces EXPOShooting złożył się również bogaty program wydarzeń towarzyszących.


Targi EXPOShooting zostały stworzone z myślą o osobach zainteresowanych bronią pneumatyczną, palną, czarnoprochową oraz kolekcjonerską. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji min.: zawody strzeleckie, czwarty otwarty turniej airsoftowy CQB, strzelnice ASG, strzelnice łucznicze, stanowiska do strzelania z broni pneumatycznej do 17J, dynamiczne pokazy i prezentacje, turniej Juggera, a także strefa fantastyki militarnej.


Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem Targów ExpoShooting 2016:

 podsumowanie  galeria