EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

7 - 9 kwietnia 2017

Dziękujemy za udział w Targach EXPOHunting i zapraszamy do odwiedzenia kolejnej edycji w 2018 roku!


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2016

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"II Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich

 

Już po raz drugi  Międzynarodowym Targom Łowieckim EXPOHunting towarzyszyła Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich, organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce – Oddział w Bytomiu. Celem Wystawy jest umożliwienie zaprezentowania publiczności jak najszerszego przeglądu ras, występujących w naszych łowiskach i towarzyszących myśliwym podczas wykonywania polowania na różne gatunki zwierzyny. W trakcie trwania wystawy zwiedzający będą mieli możliwość rozmowy z właścicielami i hodowcami o walorach użytkowych psów, sposobie ich układania i możliwości wykorzystania w różnych warunkach środowiskowych.

 

Do udziału w Wystawie zachęcaliśmy właścicieli psów aktywnie polujących i posiadających certyfikaty użytkowości łowieckiej z całej Polski. Psy oceni znakomity fachowiec, Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny – pan Aleksander Skrzyński.

 

W premierowej edycji wystawy w 2015 roku wzięło udział ponad 60 psów z 27 ras. Psy oceniali dwaj Międzynarodowi Sędziowie Kynologiczni, Aleksander Skrzyński (Polska) i Petr Rehanek (Czechy). Zwycięzcą Wystawy został GRAMEN Kłusująca Sfora, utytułowany gończy polski. Drugie miejsce przypadło wyżłowi niemieckiemu szorstkowłosemu MADOR Ars Venandi, trzecie jamnikowi szorstkowłosemu NUGAT z Dziada Pradziada, a czwarte Compendio Emillie – flat coated retriever. Tuż za głównym podium, znalazł się DYREKTOR Kementari, airedale terrier. Szóstą lokatę zajął karelski pies na niedźwiedzie ANTTI Bear Busters.

 

Częścią Wystawy będzie prezentacja psów myśliwskich dla wszystkich zwiedzających Targi połączona z wyborem Championa EXPOHunting 2017. Wyboru Championa dokona publiczność.

 

Prezentacja psów myśliwskich weszła już na stałe do programu Targów i cieszy się dużym zainteresowaniem  odwiedzających, skupiając przy głównej scenie pasjonatów łowiectwa, kynologii  oraz  rodziny z dziećmi.  W prezentacji psów ras myśliwskich organizowanej przed przeprowadzeniem konkurencji finałowych udział biorą wszyscy Zwycięzcy Ras.

 

Mając nadzieję, że II Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu właścicieli psów posiadających certyfikaty użytkowości łowieckiej, które uprawniają do wystawiania psa w klasie użytkowej.

 

Więcej informacji i zgłoszenia na Wystawę

 

 

Zapraszamy do kontaktu:
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Bytom
ul. Mickiewicza 13, 41-902 Bytom, skr. poczt. 181
tel.: 32 389-43-99
fax: 32 281-73-84
e-mail: zkwp_bytom@op.pl

 

 

Oddział Bytom