EkoCiepło

Targi Ogrzewania Ekologicznego

marzec 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy do udziału w Targach Ekologicznego Ogrzewania EkoCiepło 2018 organizowanego w marcu 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Celem Targów EkoCiepło jest stworzenie wydarzenia, w ramach którego odwiedzający Targi będą mieli możliwość pozyskania dofinansowania lub zwrotów kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji" z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej.

 

Podczas Salonu EkoCiepło w 2017 roku niżej wymienione Gminy stworzyły punkty informacyjne dla własnych mieszkańców,  w ramach których udzielały kompleksowych informacji nt. realizowanych i planowanych programów wsparcia i dofinansowania do wymiany kotłów i modernizacji instalacji grzewczych. Mieszkańcy, którzy odwiedzili ekspozycję targową mieli możliwość zapoznania się również z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, przystosowanymi do realizowanych przez Gminy dotacjami. 

  
     
     

W tym samym czasie odbędą się:

  • Targi Budowlane SIBEX
  • Kiermasz Ogrodniczy DZIAŁKI I OGRODY
  • Salon Wyposażenia Wnętrz WYGODNY DOM