AUTO MOTO SHOW

Targi Motoryzacyjne

16 - 17 września 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"                                        Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2017

PODCZAS AUTO MOTO SHOW 2017 DZIĘKI KAMPANII „OGÓLNOPOLSKIE INSPEKCJE FOTELIKÓW”

MOŻNA BĘDZIE SPRAWDZIĆ BEZPIECZEŃSTWO

SWOJEGO DZIECKA W SAMOCHODZIE!
       

70% fotelików montowanych jest nieprawidłowo! Sprawdź, czy Twoje dziecko jest bezpieczne.

Aby zapisać się na inspekcje, wystarczy zarejestrować się na stronie Inspekcji.

Dla rodzin, które zarejestrują się na inspekcję przewidzieliśmy specjalną cenę udziału w Auto Moto Show: bilet wstępu dla rodziców i dzieci obecnych w samochodzie plus bilet parkingowy - tylko 15 PLN !!!

W maju tego roku rozpoczęła się już 6. edycja kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych. Dane zebrane podczas poprzednich edycji kampanii inspekcyjnych są zatrważające – spośród kilku tysięcy dotychczas skontrolowanych fotelików w Polsce, tylko 2-5% było poprawnie dobranych i zamontowanych, a dzieci były w nich właściwie zabezpieczone.

 

– Wzrastają wskaźniki używania fotelików samochodowych przez rodziców, ale warto pamiętać o tym, że bezpieczeństwo dziecka zależne jest przede wszystkim od właściwego montażu fotelika i zapięcia w nim dziecka. Dotychczasowe badania prowadzone na świecie pokazują, że nieprawidłowe przewożenie dziecka w foteliku jest jedną z głównych przyczyn śmierci lub poważnych obrażeń dzieci, biorących udział w wypadkach – podkreśla Paweł Kurpiewski, ekspert kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych.

Podczas inspekcji, eksperci ds. bezpieczeństwa dzieci w fotelikach samochodowych z serwisu fotelik.info będą sprawdzać, czy fotelik, którym przewożone jest dziecko jest dobrze dobrany i dopasowany do wielkości dziecka i kanapy samochodowej oraz, czy fotelik jest prawidłowo zamontowany, a przewożone w nim dziecko dobrze zabezpieczone. Wszelkie, ewentualne nieprawidłowości zostaną wskazane i naprawione. A co najważniejsze – pod okiem ekspertów i biomechaników zderzeń rodzice przejdą instruktaż, by mogli na co dzień samodzielnie zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa.

Inspekcja fotelika to też okazja do rozmowy z ekspertami i inżynierami, a także do sprawdzenia własnego bezpieczeństwa w samochodzie – prawidłowego zapięcia pasów.


Na inspekcję fotelika należy przyjechać swoim samochodem z dzieckiem w foteliku.
Zapisy na stronie: http://inspekcje-fotelikow.pl/

 

Inspekcje fotelików w Sosnowcu 16 września 2017 w godz.: 10:00 - 18:00 i 17 września 2017, godz.: 09:00 - 17:00,
Expo Silesia - Auto Moto Show, ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec   

 

Zapraszamy też do obejrznienia filmów z Kampanii w innych miastach: