AUTO MOTO SHOW

Targi Motoryzacyjne

16 - 17 września 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"KONKURS


          
 

Podczas Auto Moto Show każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w Konkursie Sprawnościowym, przeprowadzonym na stoisku Stowarzyszenia Turystyki Terenowej. Zwycięzca zabawy otrzyma od fundatora autoprezent.pl voucher na przejażdżkę za kierownicą Ferrari F430 lub Lamborghini Gallardo. Będą też nagrody pocieszenia !!!

A oto zasady wg których przebiegała zabawa:

                                                            R E G U L A M I N


                            Konkursu dla odwiedzających targi AUTO MOTO SHOW 2017

 

 1. Organizatorem konkursu jest Expo Silesia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, NIP: 959-17-26-258
 2. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, posiadających prawo jazdy i zwiedzających Targi Motoryzacyjne Auto Moto Show 2016, organizowane przez Expo Silesia spółka z ograniczona odpowiedzialnością i odbywające się Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124, w dniach  16-17 września 2017r., zwane dalej Targami.
 3. Konkurs odbywa się na stoisku Stowarzyszenia Turystyki Terenowej 4x4 zwanym dalej STT mieszczącym się przy scenie głównej Targów i ma on za każdym razem charakter konkursu sprawnościowego.
 4. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wpisanie się na listę startową na stoisku STT i wypełnienia Formularza zgłoszeniowego do udziału w konkursie (podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu).
 5. Konkurs będzie trwał: w sobotę w godz. 10:00 – 17:00 i w niedzielę w godz. 10:00 – 15:30.
 6. Zwycięzcą zostanie osoba, która wykona postawione przed nią zadania w najkrótszym czasie. 
 7. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie próby sprawnościowej polegającej na zmianie koła samochodowego na specjalnie przygotowanym do tego stojaku.
 8. Pięć najlepszych aktualnie czasów będzie podawane na tablicy na stoisku STT, na co uczestnicy przystępując do konkursu automatycznie wyrażają zgodę.
 9. Konkurs jest wymierny i nagrody przyznawane będą za najszybsze wykonanie zadania.
 10. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika niniejszego regulaminu.
 11. Fundatorem nagrody głównej jest firma Grupa ETNA (autoprezent.pl), która przekaże ją zwycięzcy konkursu.
 12. Nagrodą jest voucher na przejażdżkę za kierownicą Ferrari lub Lamborghini do zrealizowania w czasie i miejscu uzgodnionym z fundatorem.
 13. Na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U z 2000r. Nr 14 poz.176 z późn. zm.) wartość wygranych do kwoty 760 zł brutto jest wolna od podatku dochodowego.
 14. Nagroda, o której mowa w pkt. 12 niniejszego Regulaminu, nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani na inne nagrody rzeczowe o tej samej wartości.
 15. Niniejszy Regulamin dostępny jest w Biurze Targów i na stronie internetowej Targów.
 16. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora.


ZAPRASZAMY !!!